Üyelik Sözleşmesi

1-GİRİŞ
 
1.işbu sözleşme sizinle tahsin soylu cad.no:17/a anamur adresinde yerleşik avucumda.com arasında yapılmaktadır.avucumda.com adlı sitemize üye olmakla sözleşmenin  bütün hükümlerini okuduğunuzu anladığınızı ve işbu sözleşmenin hüküm ve şartlarını yerine getireceğinizi kabul etmektesiniz.
2.ZAMAN
2.sizin tarafınızdan avucumda.com a üye olduktan sonra ve mailinize gelen üyelik aktivasyonunu tamamladıktan sonra üyeliğiniz başlamış olacaktır.
3.KAPSAM VE KONU
3.avucumda.com sizlere internet vasıtasıyla sitemiz üzerinden hizmet ve mal alma/satma imkanı sunmaktadır.avucumda.com bu hizmetlerin,malların,ürünlerin satıcısı ve sahibi değildir.sadece sitemizde size yer sağlanmaktadır.
4.avucumda.com hizmetlerin,ürün ve malların ,kalitesinden, doğruluğundan,sağlamlığından veya yasal olup olmadığı konusunda herhangi bir garanti ve taahhütte bulunmamaktadır.
4.HİZMETLER
1.sitede, hizmetlerin ve ürünlerin ilanda belirlenen niteliklere uygun olması,orjinal,değiştirilmediği,ayıplı, bozuk olmadığı tamamen satıcı ve alıcı arasındadır.sitemiz sizlere herhangi bir alışverişte aracılık etmemekte,komisyon almamakta sadece ilanlarınızı ücretsiz yayınlamaktadır.
2.avucumda.com sadece alıcı ve satıcıları internet sitesinde buluşturmaktadır.tarafların arasında yapacağı alışverişten hiçbir şekilde sorumlu değildir
5.KULLANMA ŞARTLARI
sitede üyeler avucumda.com hizmetlerini kullanırken aşağıdaki yapılacak işlemler neticesinde sözleşmeye aykırı davranılmış sayılacaklardır
1.hizmet ürün ve malların yanlış kategorilerde listelenmesi
2.Üçüncü kişilerin haklarının işbu sözleşme ile ihlali veya mevzuata aykırılık
3.Fikri ve sınai hakların ve telif,marka gibi hak ihlalleri
4.sahte imitasyon ürün satışı
5.Hukuki işlem yapma ehliyetine haiz olmamanız, ve avucumda.com faaliyetlerinden men edilmeniz halinde bile avucumda.com hizmetlerini kullanmaya devam ediyor olmanız
6.Eksik ve aldatıcı yanlış bilgiler verilmesi
7.Kullanıcı hesabının ve isminin avucumda.com dan habersiz devredilmesi
8.Üyelerin yazılı izni olmadan kişisel bilgilerinin toplanması,saklanması,dağıtılması
9.avucumda.com sitesinin her türlü fikri ve sınai mülkiyet kanununa aykırı bir şekilde paylaşımı,dağıtılması,kopyalanması,çoğaltılması 
6.FESİH (İPTAL)
taraflardan herhangi biri işbu sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilir
avucumda.com bu sözleşmeye aykırı davranılması ve herhangi kanuna aykırı bir durumun vuku bulması halinde sözleşmeyi ve üyeliğinizi tek taraflı olarak feshedebilecektir.bu durumda avucumda.com uğradığı veya uğrayabileceği tüm zarar ve ziyandan sorumlu olduğunuzu kabul ve beyan etmektesiniz.
7.EKLER
Kullanıcılar, sitede yayınlanan kurallar ve politikaların işbu sözleşmenin eki ve ayrılmaz bir parçası olduğunu kabul ederler. Kullanıcılar aşağıda yer alan kuralları da okuyup anladıklarını kabul ederler.
Gizlilik İlkesi

Yasaklı Ürünler