Gizlilik İlkesi

Gizlilik Politikası
1.İşbu Gizlilik Politikası, www.avucumda.com sitesine üye olan tüm kullanıcılar için geçerlidir.
2.avucumda.com Kullanıcılar tarafından kendisine siteden verilen kişisel bilgileri, üye ile yapılan üyelik Sözleşmesi ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklamayacaktır.
3.avucumda.com bu bilgilerinizi herhangi bir kurum,şirket ve/veya üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır.
4.Üyelik oluşturmak için istenen her türlü bilgi (ad,soyad,email adresi,telefon,adres) gizli kişisel bilgilerdir.
5.avucumda.com üyelerine ait bilgilerini sadece şu şartlar dahilinde 3.kişilere açıklayabilir.Hukuki durumların oluşması ve yetkililerin bu bilgileri istemesi vede üyelerin haklarını korumak maksadıyla 3.kişilere açıklayabilir
6.avucumda.com üyelerin gizli bilgilerini saklamayı, bu saklamayı sürdürmeyi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının  üçüncü bir kişiye açıklanmasını  önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı  taahhüt etmektedir.
7. avucumda.com üyelerin gizli bilgilerini korumak için bütün önlemleri aldıktan sonra avucumda.com adresine veya veritabanına yapılan saldırılar sonucunda bu gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü şahısların eline geçmesi durumunda avucumda.com un hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.  

8.avucumda.com  işbu Gizlilik Politikası kararlarını, dilediği zaman www.avucumda.com adresinden yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. avucumda.com un değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası kararları avucumda.com adlı sitesinde yayınladığı tarih itibariyle yürürlüğe girmiş olur.